Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
A- A A+
GŁÓWNA / SEKCJE SPORTOWE / SEKCJA ŻEGLARSKA / OSIĄGNIĘCIA
SEKCJA ŻEGLARSKA
OSIĄGNIĘCIA

Sprawozdanie sekcji żeglarskiej z sezonu 2012

 

W sekcji żeglarskiej w grupie A startowało w 2012 r dwoje zawodników – Magdalena Daniszewska i Adrian Kaczyński (gr. A) Julia Jagodyńska, Piotr Zujko (gr. B) oraz 16 zawodników UKS (gr. C).

 

Magdalena Daniszewska najbardziej doświadczona zawodniczka była w minionym sezonie w kadrze województwa – brała udział w zgrupowaniach kadry przed regatami eliminacyjnymi do mistrzostw Świata i mistrzostw Europy jak i w zgrupowaniach kadry przed eliminacjami do Ogólnopolskiej Olipmpiady Młodzieży. Niestety starty w w/w regatach były gorsze od oczekiwanych. Magda zakwalifikowała się do OOM lecz zajęła dopiero 26 miejsce ( w roku 2011 zajęła 9 miejsce). Adrian Kaczyński po raz pierwszy startował w tym sezonie w grupie A na tak dużych regatach i nie zakwalifikował się do OOM.

 

W tegorocznych zawodach NIVEA Błękitne Żagle z powodzeniem startowali: Adrianna Krystochowicz, Urszula Szymanowska, KAcper Mik i Lidia Kalinowska. Również w punktowanych regatach MMM w Siemianówce zawodnicy UKS MOS zajęli dobre, punktowane miejsce.

Prawa autorskie © MOS 2016

Facebook