Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
A- A A+
GŁÓWNA / MOS / KALENDARZ IMPREZ
MOS
KALENDARZ IMPREZ

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWO – REKREACYJNYCH W SEZONIE 2017/2018

Lp Nazwa imprezy 
,MOS EŁK
1 IX Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim 09.03.2018 Hala sportowa I LO w Ełku MOS Ełk
2 XII Otwate Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego na ergometrze wioślarskim 10.03.2018 Hala sportowa I LO w Ełku UKS MOS EŁK, MOS EŁK
3 Siatkówka plażowa 05.2018 Plaża miejska MOS Ełk
4 Sporty wodne 06.2018 MOS MOS Ełk
7 Mistrzostwa powiatu ełckiego szkół ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce 06.2018 Powiatowy stadion lekkoatletyczny przy Zs nr 1 MOS Ełk,
ZS nr 1
8 IX Wyścigi Smoczych Łodzi 06.2018 Jezioro ełk MOS EŁK
Powiat Ełcki
9 XXIV Regaty Żeglarskie O Puchar Prezydenta Miasta Ełku 06.2018 Jezioro Ełk UKS MOS EŁK
MOS EŁK
10 Piknik Lekkoatletyczny 08.2018 Jezioro Ełk UKS MOS EŁK
MOS Ełk
11 IV Regaty Żeglarskie o Puchar Biskupa Ełckiego 08.2018 MOS EŁK MOS EŁK
12 XVIII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckiego 09.2018 Jezioro Ełk UKS MOS EŁK
MOS Ełk
13 Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego w Streetball 09.2018 Boisko MOS EŁK MOS EŁK
14 Biegi przełajowe 10.2018 Plaża Miejska MOS EŁK
15 Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego w tenisie stołowym 10/11.2018 Miejsce do uzgodnienia MOS EŁK
16 Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego w piłce siatkowej 10/11.2018 Miejsce do uzgodnienia MOS EŁK
17 Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego w koszykówce 10/11.2018 Miejsce do uzgodnienia MOS EŁK
18 Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego w koszykówce 11.2018 Miejsce do uzgodnienia MOS EŁK
19

Kalendarz imprez sportowych UKS MOS EŁK w sezonie startowym 2017

LP Nazwa Imprezy Sekcja
Sportowa
Data Miejsce
1 Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim wioślarska 27.01 Jelcz-Laskowice
2 Międzynarodowe zawody na ergometrze wioślarskim wioślarska 24.02 Kowno
3 XIII Otwarte Mistrzostwa Woj.Warmińsko-Mazurskiego  na ergometrze wioślarskim wioślarska 10.03 Ełk
4 Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe wioślarska 08.04 Warszawa
5 Centralne Kontrolne Regaty Seniorów i Juniorów wioślarska 28-29.04 Poznań
6 XXIII Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Ełku żeglarska 10-11.06 Ełk
7 Puchar Trzech Ryb  żeglarska 17-18.06 Giżycko
8 Puchar Żubra żeglarska 23-24.06 Siemianówka
9 Centralne Kwalifikacyjne Regaty Juniorów wioślarska 24-25.06 Kruszwica
10 Bursztynowe Wiosła wioślarska 24-25.06 Troki
11 Eberspacher Puchar Mazur żeglarska 20-22.07 Giżycko
12 Mistrzostwa Polski Juniorów wioślarska 20-22.07 Kruszwica
13 Puchar Trenerów żeglarska 06-07.07 Gdynia
14 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
(Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych)
wioślarska 26-29.07 Kruszwica
15 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski,
Mistrzostwa Polski Młodzików
wioślarska 04-05.08 Poznań
16 IV Regaty o Puchar Biskupa Ełckiego żeglarska 19-20.08 Ełk
17 Mistrzostwa PSKO gr.B żeglarska 25-27.08 Giżycko
18 Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim wioślarska 15-16.09 Płock
19 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików wioślarska 15.09 Ełk
20 Długodystansowe Mistrzostwa Polski wioślarska 16.09 Kruszwica
21 XVIII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckiego żeglarska 08-09.09 Ełk
22 Nauticus Cup żeglarska 29-30.09 Olsztyn
23 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne wioślarska 21-22.10 Poznań
24 Mistrzostwa woj.Pomorskiego
na ergometrze wioślarskim
wioślarska 11/12 Gdańsk
25 Zimowe Mistrzostwa Litwy na ergometrze wioślarskim wioślarska 12.2018 Troki
26
27
28

 

Prawa autorskie © MOS 2016

Facebook