Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
A- A A+
GŁÓWNA / MOS / KALENDARZ IMPREZ ORAZ STARTÓW SEKCJI SPORTOWYCH
MOS
KALENDARZ IMPREZ ORAZ STARTÓW SEKCJI SPORTOWYCH

 

Lp Nazwa imprezy Miejsce Termin Potwierdzenie Udziału
1 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce koszykowej  chłopców Hala Zespołu Szkół Sportowych 23.10.2020
2 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce koszykowej  dziewcząt Hala Zespołu Szkół nr 2 21.10.2020
3 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce siatkowej  chłopców Hala Zespołu Szkół Sportowych 28.10.2020
4 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce siatkowej dziewcząt Hala Zespołu Szkół Sportowych 29.10.2020
5 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce nożnej chłopców Orlik ZS nr 6 09.10.2020
6 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w piłce nożnej dziewcząt Orlik ZS nr 6 01.10.2020
7 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców Trasa za jeziorem ełckim 02.10.2020 CH
DZ
8 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Hala ZSME 06.11.2020 CH
DZ
9 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w wyciskaniu sztangi leżąc chłopców Siłownia MOS Grudzień 2020
10 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego na ergometrze wioślarskim Hala ILO Marzec 2020 CH
DZ
11 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w sportach wodnych Przystań MOS Maj 2020 CH
DZ
12 I Memoriał Janusza Paziewskiego -LA Stadion LA ZS nr 1 06.2020

 

Lp. Terminarz startów sekcji wioślarskiej w roku szkolnym 2019/2020 Termin Miejsce
1 X Greble Regata 12-15.09.2020 Kaliningrad
2 Mistrzostwa Polski w Sprincie 4-5.10.2020 Płock
3 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 19-20.09.2020 Ełk
4 Jesienne Regaty Obwodu Birsztonas 11.10.2020 Birsztonas
5 Jesienne Centralne Regaty Seniorów i Juniorów 24-25.10.2020 Poznań
6 Zimowe Mistrzostwa Litwy na ergometrze 29.11.2020 Troki
7 Otwarte Mistrzostwa Woj. Pomorskiego na ergometrze 29.11.2020 Gdańsk
8 Mistrzostwa Polski na ergometrze 25.01.2020 Poznań
9 Zimowe Mistrzostwa Ziemi Kownieńskiej na ergometrze 15-16. 2020 Kowno
10 Otwarte Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego na ergometrze 28-29.03.2020 Ełk
11 Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów 2-3.05.2020 Poznań
12 Centralne Kontrolne Regaty Juniorów 30-31.05.2020 Kruszwica
13 Centralne Kontrolne Regaty Juniorów 27-28.06.2020 Kruszwica
14 Bursztynowe Wiosła 06.2020 Troki
15 Mistrzostwa Polski Juniorów 17-19.07.2020 Poznań
16 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 23-26.07.2020 Kruszwica
17 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Młodzików
1-2.08.2020 Poznań
 18  Centralne Kontrolne Regaty Jesienne  24-25.10.2020  Poznań
Terminarz startów sekcji pływackiej w roku szkolnym 2019/2020
1 Grand Prix w pływaniu runda I 8.12.2019 Ełk
2 Grand Prix w pływaniu runda II 12.01.2020 Ełk
3 Grand Prix w pływaniu runda III 16.02.2020 Ełk
4 Grand Prix w pływaniu runda IV do ustalenia Ełk
5 XIII zawody pływackie o puchar burmistrza 1.03.2020 Giżycko
6 Mistrzostwa województwa W-M w pływaniu 08-10 do

30-11.2020

Olsztyn
7 Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Ełku Ełk
8 Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów 16-20.12.2020 Lublin
9 Arena Grand Prix Polski 07-11do 08.12

do 11-11

Łódź
10 MDM Mistrzostwa Młodzików 12,13lat 01- 30.06.19 Suwałki
11 Arena Grand Prix Polski 14-15.03.2020 Warszawa
12  zawody pływackie o puchar burmistrza miasta giżycka z okazji święta niepodległości Giżycko
13 Arena Grand Prix Polski 23 – 24.02. Kozienice
14 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11lat 15.05-16.06
15 Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców 29-24.05. Olsztyn
16 MDM Młodzików 12 lat 01 – 30.06. OZP
17 Mistrzostwa Okręgów 01 – 30.06. OZP
18 Zawody z Okazji Dnia Dziecka Ełk
19 MDM Młodzików 13 lat 01-30 .06. Gorzów Wl.
20 Mistrzostwa Polski Juniorów mł. 14lat 2-5.-05. Olsztyn
21 Mistrzostwa Polski Juniorów mł. 15lat 21-24.07 Oświęcim
22 Mistrzostwa Polski Juniorów mł. 16lat 21-24.07 Gliwice
23 Ełcki Maraton Pływacki ? Ełk
24 Mistrzostwa Polski Na Wodach Otwartych ? do ustalenia
Terminarz startów sekcji LA w roku szkolnym 2019/2020
1  Bieg Wilczym Tropem 03-2020 Ełk
2 Bieg Zwycięstwa 05-2020 Gołdap
3 Olecka 13 05-2020 Olecko
4 Finał regionalny Nestle Cup” lekkoatletyka dla każdego” 05.06.2020 ?
5 POLSKA BIEGA – udział w biegu rekreacyjnym 05-2020 ?
6 Obóz sportowy 07.2020 Szklarska Poręba
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Terminarz startów sekcji Żeglarskiej w roku szkolnym 2018/2019
1  Puchar Trzech Ryb 
 12-14.06.2020  Giżycko
2  Puchar Żubra
 27-28.06.2020  Siemianówka
3  Puchar Trenerów
 13-15.07.2020  Gdynia
4  Mistrzostwo PSKO gr.B
 27-30.08  Giżycko
5  Nauticus cup
 12-13.09  Olsztyn
6  Międzywojewódzki Mistrzostwa Młodzików  ? woj.podlaskie
7  Regaty żeglarskie  ?  Pisz,Suwałki
8  XXV Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta  6-7.06.2020  Ełk
9  XIX Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty  22-23.08.2020  Ełk
10
11
12
13
14
15
16
17 P

Prawa autorskie © MOS 2016

Facebook