Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
A- A A+
GŁÓWNA / SEKCJE SPORTOWE / SEKCJA PŁYWACKA / AKTUALNOŚCI / Pocztówka z Obozu
SEKCJA PŁYWACKA
Pocztówka z Obozu
20170122_101924

20170123_182741W pierwszym tygodniu ferii zimowych na pływalni AQUASFERA w Olsztynie odbyło się zgrupowanie sekcji pływackiej UKS MOS EŁK.

Treningi odbywały się dwa razy dziennie. Do dyspozycji mieliśmy olimpijski basen o długości 50m oraz 25m.  Po ciężkiej pracy na treningu w ramach relaksu i odnowy biologicznej mogliśmy także korzystać z Aquaparku znajdującego się na terenie Aquasfery.

Duża liczba obiektów oraz sprzętu znajdującego się na pływalni pozwalały nam na różnorodność treningów. Każdy trening w wodzie poprzedzony był wszechstronnymi ćwiczeniami na lądzie.

Korzystaliśmy również z innych ciekawych atrakcji, które pozwalały nam odpocząć od ciężkiej pracy na treningach. Byliśmy na bardzo ciekawym pokazie w olsztyńskim planetarium a także w kinie.

Na zakończenie szkolenia zawodnicy UKS MOS wzięli udział w teście szybkościowym na dystansie 50m. Po teście wszyscy uczestnicy obozu otrzymali certyfikaty szkolenia z rąk pani Agnieszki Kozłowskiej na co dzień trenerki kadry oraz naszego zaprzyjaźnionego klubu Kormoran Olsztyn.

Opiekunami trenerami na obozie byli Marek Klimowicz i Igor Makal

Prawa autorskie © MOS 2016

Facebook