Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
A- A A+
GŁÓWNA / SEKCJE SPORTOWE / SEKCJA WIOŚLARSKA / AKTUALNOŚCI / Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
SEKCJA WIOŚLARSKA
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
30.07.18
IMG_8809

IMG_8861 IMG_8887 IMG_20180729_153748

Rewelacyjnie spisali się juniorzy młodsi UKS MOS EŁK na OOM (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) zdobywając dwa srebrne oraz jeden brązowy medal.

W dniach 26-29.07.2018 na jeziorze Gopło w Kruszwicy odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w wioślarstwie. Młodzi wioślarze UKS MOS EŁK  3 medale.
Worek z medalami rozwiązała dwójka podwójna juniorek młodszych w składzie Kalina Perczak, Adrianna Krystochowicz które wywalczyły brązowy medal.
Później już poszło z górki ale z wielkimi emocjami ponieważ czwórka dziewczyn w składzie:Kalina Perczak,Wiktoria Gredel,Aleksandra Kosiorek oraz Izabella Pajewska w pięknym stylu zostały wicemistrzyniami ulegając tylko osadzie z Bydgoszczy 0,04 sek.
Ostatnią naszą osadą w finale A byłą czwórkaa juniorów młodszych w składzie:Dawid Seroka,Rafał Redlin,Michał Synowiec oraz Dawid Chrościelewski po fantastycznym finiszu przy dopingu rodziców również zostali wicemistrzami.

Wyróżnić należy naszego jedynkarza Thomasa Wiechecia, który zajmując 7 lokatę potwierdził,że należy do czołówki skifistów w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

Wielkie gratulacje dla trenerów Pawła Żabińskiego,Sebastiana Kosiorka oraz Sławomira Skorupy!!!

Prawa autorskie © MOS 2016

Facebook