Kontrast:
Kontrast normalny Kontrast
Czcionka:
A- A A+
GŁÓWNA / SEKCJE SPORTOWE / SEKCJA LEKKOATLETYCZNA / AKTUALNOŚCI / Bieg uliczny 5-10-15
SEKCJA LEKKOATLETYCZNA
Bieg uliczny 5-10-15
20.08.17
LA

20 sierpnia odbył się bieg uliczny 5-10-15 zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. Na starcie stanęło 220 biegaczy, a wśród nich mieszkańcy naszego miasta, turyści i wszyscy sympatycy zdrowego stylu życia. Zawodnicy sami decydowali jaki dystans pokonają, bieg miał charakter otwarty i każdej chwili można było zmienić odległość do pokonania w zależności od siły i samopoczucia podczas biegu. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy reprezentowała Angelika Jakubiec, która pokonała dystans 5km w rewelacyjnym czasie 20:47,98 i w ten sposób zajęła II miejsce w końcowej klasyfikacji wśród kobiet na tym dystansie. Jest to ogromny sukces naszej zawodniczki i kolejny nowy rekord do pokonania na najbliższych zawodach. Angelice serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy! 🙂

(zdjęcia dzięki uprzejmości Mosir Ełk i Radio5)